Belysning Bordslampor
1153992
BORDSLAMPOR, 4 st, Ewå, Värnamo, 1900-talets mitt
Bordslampor, 4 st, ewå, värnamo, 1900 talets mitt

Lackerade i olika färger med skaft av mässing. Ställbara skärmar. Höjd ca 33-37 cm.

Ställvis slitage. Märken. Fläckar. Ej funktionstestade.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
3 000 SEK