1155365
Lindorm Liljefors
(1909-1985)

LINDORM LILJEFORS, olja på pannå, signerad.

"Skymning". 41 x 55 cm.

Smärre skrapmärke vid ramkant.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T24

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
1 100
103
117
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (14 bud)
23 jun 14:46
1 100 SEK
23 jun 14:46
1 000 SEK
23 jun 14:46
1 000 SEK
22 jun 19:21
950 SEK
22 jun 19:21
900 SEK