1155365
Lindorm Liljefors
(1909-1985)
Lindorm liljefors, olja på pannå, signerad

LINDORM LILJEFORS, olja på pannå, signerad.

"Skymning". 41 x 55 cm.

Smärre skrapmärke vid ramkant.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Slutpris
1 100
103
114
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (14 bud)
23 jun 14:46
1 100 SEK
23 jun 14:46
1 000 SEK
23 jun 14:46
1 000 SEK
22 jun 19:21
950 SEK
22 jun 19:21
900 SEK