Belysning Bordslampor
1155422
BORDSLAMPOR, ett par, alabaster, Italien, 1960/70-tal.

Fot av alabbaster. Skärm av textil. Fotens höjd 45, total höjd 71 cm.

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Utropspris
3 000 SEK