1155765
HALSBAND, CHRISTIAN DIOR, 1900-talets andra hälft.
Halsband, christian dior, 1900 talets andra hälft

Kraftig dubbel kedja i guldfärgad metall med vita stenar. Märkt Chr.Dior©. Längd ca 42 cm inkl lås. Originaletui medföljer.

Smärre slitage. Etui med skador.

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
2 000 SEK