Konst Klassisk svensk konst
1155871
Carl Brandt
(1871-1930)

CARL BRANDT, pastell, signerad C. Brandt och daterad 98.

Sjölandskap. Bildstorlek 72 x 105 cm.

Ej examinerad ur ram. Vågigt papper. Skador på ram.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T32
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 2 timmar
300
28
32
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 350 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
24 jun 10:22
300 SEK