Konst Klassisk svensk konst
1155871
Carl Brandt
(1871-1930)
Carl brandt, pastell, signerad c. brandt och daterad 98

CARL BRANDT, pastell, signerad C. Brandt och daterad 98.

Sjölandskap. Bildstorlek 72 x 105 cm.

Ej examinerad ur ram. Vågigt papper. Skador på ram.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
3 000 SEK