Konst Klassisk svensk konst
1155874
Emil Ekman
(1880-1951)

EMIL EKMAN, olja på duk, signerad.

Fiskebåtar i gryningsljus. 80 x 130 cm.

Smärre fläckar och dukskador.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T41
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 2 timmar
350
33
37
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 400 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
27 jun 11:19
350 SEK
24 jun 9:56
300 SEK