Konst Klassisk svensk konst
1155874
Emil Ekman
(1880-1951)
Emil ekman, olja på duk, signerad

EMIL EKMAN, olja på duk, signerad.

Fiskebåtar i gryningsljus. 80 x 130 cm.

Smärre fläckar och dukskador.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
3 000 SEK