Konst Modern svensk konst
1156872
Stellan Mörner
(1896-1979)
Stellan mÖrner, olja på duk, signerad

STELLAN MÖRNER, olja på duk, signerad.

"Sommarafton". 24 x 35 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Utropspris
8 000 SEK