Diverse Övrigt
1157091
HÄNGARE, 7+1 stycken, från SJ, 1930-tal.
HÄngare, 7+1 stycken, från sj, 1930 tal

Metall och plast. Fyra krokar vardera. Längd 26 cm.

Slitage. Repor. Märken.

Utropspris
3 000 SEK