1157512
Fernandez Arman
(1928-2005)
1600
1600
1600
1600
1600

FERNANDEZ ARMAN, multipel med bok, signerad och numrerad 5/90, bok numrerad 1541/1600.

"Trio a cordes". Bok 32 x 32 cm. Plexiglasmonter 34 x 33 cm.

Obetydliga repor i plexiglaset.

Maria Granfeldt
Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö
+46 (0)707 77 08 07

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
4 000 SEK