Möbler Fåtöljer & Soffor
1157591
KARMSTOLAR ett par Sengustaviansk stil 1900-tal
Karmstolar ett par sengustaviansk stil 1900 tal

Gråmålade, fast stoppad sits och rygg, raka kannelerade ben med rosettanfanger, sitthöjd ca 47 cm

Åldersrelaterat slitage. Senare klädsel. Senare målning. Slitage. Repor. Ojämna/rangliga

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK