Möbler Fåtöljer & Soffor
1157591
KARMSTOLAR ett par Sengustaviansk stil 1900-tal

Gråmålade, fast stoppad sits och rygg, raka kannelerade ben med rosettanfanger, sitthöjd ca 47 cm

Åldersrelaterat slitage. Senare klädsel. Senare målning. Slitage. Repor. Ojämna/rangliga

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK