Design Möbler
1157808
Philippe Starck
(Född 1949)

PHILIPPE STARCK, stolar, fyra stycken, "EROS", för Kartell, Italien.

Plast, benställning av kromad metall, snurrbara. Märkt "ERO/S/ by Kartell with Starck, Made in Italy", sitthöjd ca 46 cm

Slitage, repor.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

Utropspris
3 000 SEK