Design Möbler
1157808
Philippe Starck
(Född 1949)
Philippe starck, stolar, fyra stycken, "eros", för kartell, italien

PHILIPPE STARCK, stolar, fyra stycken, "EROS", för Kartell, Italien.

Plast, benställning av kromad metall, snurrbara. Märkt "ERO/S/ by Kartell with Starck, Made in Italy", sitthöjd ca 46 cm

Slitage, repor.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

Utropspris
3 000 SEK