Belysning Golvlampor
1157885
GOLVLAMPA, samtida

Golvlampa av svartlackerad plåt. Justerbar höjd max 280 cm

Ej funktionstestad. Slitage. Skador.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46(0)704-248703

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
3 150
300
338
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
17 jul 21:25
3 150 SEK
17 jul 21:25
2 950 SEK
17 jul 21:20
2 700 SEK
15 jul 18:26
2 500 SEK
15 jul 18:26
2 400 SEK