Belysning Golvlampor
1157885
GOLVLAMPA, samtida
Golvlampa, samtida
Golvlampa, samtida
Golvlampa, samtida
Golvlampa, samtida
Golvlampa, samtida
Golvlampa, samtida
Golvlampa, samtida
Golvlampa, samtida
Golvlampa, samtida
Golvlampa, samtida

Golvlampa av svartlackerad plåt. Justerbar höjd max 280 cm

Ej funktionstestad. Slitage. Skador.

Claes Andersson
Claes Andersson
Värderare (föräldraledig)
+46(0)704-248703

Utropspris
3 000 SEK