Design Möbler
1157938
Jonas Bohlin
(Född 1954)
Jonas bohlin, hylla, "zink", för källemo, värnamo, formgiven 1984

JONAS BOHLIN, hylla, "Zink", för Källemo, Värnamo, formgiven 1984.

Målat trä fäst i räta vinklar, avsett för papper och tidskrifter i A4-format. Fot av betong. Höjd 154 cm.

Smärre slitage. Repor. Märken.

Utropspris
3 000 SEK