Möbler Bord
1157955
MATBORD, 1900-talets andra hälft.

Fanerat. Ovalform med två iläggsskivor à 50 cm. Längd 150-250 cm, bredd 111 cm, höjd 73 cm.

Smärre slitage.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
3 000 SEK