Konst Modern svensk konst
1158019
Evert Lundquist
(1904-1994)
Evert lundquist, olja på duk uppfodrad på pannå, signerad

EVERT LUNDQUIST, olja på duk uppfodrad på pannå, signerad.

"Fruktstilleben". 17,7 x 16,6 cm.

Duk uppfodrad på pannå.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
6 000 SEK