Konst Klassisk svensk konst
1158390
Mosse Stoopendaal
(1901-1948)
Mosse stoopendaal, olja på duk, signerad och daterad 1941.

MOSSE STOOPENDAAL, olja på duk, signerad och daterad 1941.

"Skogshare". 48 x 65 cm.

Ytsmuts.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T214
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

4 500
418
464
Utropspris
8 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
11 okt 13:25
4 500 SEK
8 okt 20:50
4 000 SEK