1158395
OKÄND KONSTNÄR, 1800-tal, olja på duk/pannå, signerad D Mackenzie.
OkÄnd konstnÄr, 1800-tal, olja på duk/pannå, signerad d mackenzie.

Höglänt landskap med figurer. 31 x 46 cm.

Ytsmuts.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Utropspris
3 000 SEK