Konst Klassisk svensk konst
1158884
Nils Söderberg
(1903-1970)

NILS SÖDERBERG, olja på pannå, signerad och daterad -48.

"Skogslandskap, Gästrikland". 51 x 82 cm.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T205

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

300
28
32
Utropspris
2 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
20 jun 14:46
300 SEK