Konst Klassisk svensk konst
1158884
Nils Söderberg
(1903-1970)
Nils sÖderberg, olja på pannå, signerad och daterad  48

NILS SÖDERBERG, olja på pannå, signerad och daterad -48.

"Skogslandskap, Gästrikland". 51 x 82 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Utropspris
2 000 SEK