Konst Klassisk svensk konst
1159041
Anshelm Schultzberg
(1862-1945)
Anshelm schultzberg, olja på duk, signerad.

ANSHELM SCHULTZBERG, olja på duk, signerad.

'Italienar kvarteret Glasbruksgatan 1909 (Söder) Stockholm'. 65 x 54 cm.

Smärre slitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - Z1
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

5 dagar 17 timmar
2 200
209
232
Utropspris
8 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 400 SEK. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
10 dec 6:29
2 200 SEK
9 dec 20:38
2 000 SEK
9 dec 20:03
1 500 SEK
9 dec 18:53
1 000 SEK