Design Konstglas
1159460
FULVIO BIANCONI & PAOLO VENINI, skålar, 3 st, glas, Venini, Murano.
Fulvio bianconi & paolo venini, skålar, 3 st, glas, venini, murano

Filigranglas. 2 st signerade undertill. Höjd ca 6-8 cm.

Obetydligt ytslitage.

Placering: Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - Z4
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
1 800
169
186
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
5 aug 1:08
1 800 SEK
3 aug 13:23
1 000 SEK
3 aug 11:47
550 SEK
3 aug 11:02
500 SEK
1 aug 18:35
300 SEK