Konst Klassisk svensk konst
1159702
Anund Emanuel (Svensson)
(1859-1941)

ANUND EMANUEL, olja på duk, signerad och daterad -86.

Skuta från Amsterdam. 36 x 51 cm.

Kraftigt krackelerad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T26

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

4 dagar 3 timmar
1 050
99
111
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 150 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
25 jun 22:48
1 050 SEK
25 jun 19:01
300 SEK