Samlarföremål Övrigt
1159705
RESERVOARPENNOR/KULSPETSPENNA, 3 st, Parker samt Madison
Reservoarpennor/kulspetspenna, 3 st, parker samt madison.

2 st pennor Parker med 12 förgyllning.
1 st madison förgylld kulspetspenna.

Slitage. Repor. Ej funktionstestade. En penna med namngravyr.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
2 500 SEK