Belysning Taklampor
1159711
TAKKRONA, rokokostil, 1900-talets mitt.

Stomme av mässing, behängd med olikslipade prismor. Sju ljuspunkter. Diameter 53, höjd 80 cm.

Slitage. Ej funktionstestad. Några prismor lösa.

Placering: Placering - H35
Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

2 200
209
236
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
18 jul 8:25
2 200 SEK
10 jul 23:45
2 000 SEK