1159782
OKÄND KONSTNÄR, 1800-TAL, olja på pannå

Porträtt av man i 1600-kläder, 62x43 cm.

Färgbortfall. Krackelyr. Skador.

Övrigt

Övredelen med målad text.

Joachim Borgström
Joachim Borgström
Specialist klassisk konst, möbler, konsthantverk och silver
+358 (0)40 555 1334

Utropspris
300 EUR