1159782
OKÄND KONSTNÄR, 1800-TAL, olja på pannå
OkÄnd konstnÄr, 1800 tal, olja på pannå

Porträtt av man i 1600-kläder, 62x43 cm.

Färgbortfall. Krackelyr. Skador.

Övrigt

Övredelen med målad text.

Utropspris
300 EUR