1159893
Göran Augustson
(1936-2012)

GÖRAN AUGUSTSON, gouache, blandteknik, signerad och daterad -80.

Komposition. Bildstorlek 21,2x39,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Nan Jarjis
Nan Jarjis

Utropspris
400 EUR