Design Övrigt
1159937
SVEND AAGE HOLM SØRENSEN, golvlampa, modell E1767 för ASEA, 1900-talets mitt.,
Svend aage holm sØrensen, golvlampa, modell e1767 för asea, 1900 talets mitt

Stomme i metall. Höjd 133 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
Värderare (föräldrarledig)
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
5 000 SEK