Design Övrigt
1160076
HANS BERGSTRÖM, taklampa, ASEA, 1900-talets mitt.

Stomme av mässing. Tre ljuspunkter. Kupor av opalinglas. Diameter 55. Höjd 74 cm.

Ej funktionstestad. Två ljusarmar något sneda. Slitage. Märken.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H162
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)703 92 88 60

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
3 000 SEK