1160196
TAKLAMPOR, ett par, Luce 350, Italien 1900-talets senare del.
Taklampor, ett par, luce 350, italien 1900 talets senare del

Aluminium och keramik. Etikettmärkt 'artista visitatore associati'. Lampans höjd ca 32 cm, diameter 35 cm.

Åldersrelaterat slitage. Repor. Fläckar. Ej funktionstestad.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Slutpris
300
28
31
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (1 bud)
10 jul 11:10
300 SEK