Klockor & Ur Armbandsur
1160590
ROLEX, Oyster Perpetual Datejust, armbandsur, 26 mm.

18k guld, automatisk, safirglas, datum, länk i 18K guld, totalvikt ca 72 g.

Caliber 2135, Referensnr. 69178, Serienr 8964581, Verknr. 482534, Boettnr. 69000A.

Slitage. Smärre repor. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L15
Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

20 timmar 55 minuter
32 500
3 080
3 470
Utropspris
35 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 33 500 SEK. Läs mer.
Budhistorik (17 bud)
15 jul 19:50
32 500 SEK
15 jul 0:09
31 500 SEK
12
14 jul 10:04
30 500 SEK
14 jul 10:04
30 000 SEK
12 jul 2:46
29 000 SEK