Konst Klassisk svensk konst
1161187
William Gislander
(1890-1937)
William gislander, olja på duk, signerad

WILLIAM GISLANDER, olja på duk, signerad

Änder. 66x88 cm.

Retuscher. Lagning. Krackelyr.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
Värderare (föräldrarledig)
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
3 000 SEK