Konst Klassisk svensk konst
1161187
William Gislander
(1890-1937)

WILLIAM GISLANDER, olja på duk, signerad

Änder. 66x88 cm.

Retuscher. Lagning. Krackelyr.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - R2
Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

5 dagar 5 timmar
1 000
94
106
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 100 SEK. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
27 jun 9:02
1 000 SEK
26 jun 16:18
650 SEK
26 jun 13:36
600 SEK
26 jun 8:44
500 SEK