1161280
Yves Saint Laurent
(1961-2008)
Yves saint laurent, väska, "muse"

YVES SAINT LAURENT, väska, "Muse"

Vitt läder, detaljer i mässing, fodrad. Numrerad och etikettmärkt "YVES SAINT LAURENT rive gauche", "YVES SAINT LAURENT PARIS" samt "YSL". Bredd 44 cm. Höjd exklusive handtag 34 cm. Djup ca 15 cm.

Smärre slitage. Nötta kanter.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
2 500 SEK