1161280
Yves Saint Laurent
(1961-2008)

YVES SAINT LAURENT, väska, "Muse"

Vitt läder, detaljer i mässing, fodrad. Numrerad och etikettmärkt "YVES SAINT LAURENT rive gauche", "YVES SAINT LAURENT PARIS" samt "YSL". Bredd 44 cm. Höjd exklusive handtag 34 cm. Djup ca 15 cm.

Smärre slitage. Nötta kanter.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - F1
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
1 800
171
193
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
19 jul 17:47
1 800 SEK
19 jul 17:03
1 700 SEK
17 jul 10:22
1 600 SEK