Klockor & Ur Armbandsur
1161947
OMEGA, Seamaster, armbandsur, 41 mm.

Stål, manuell, plexiglas, stållänk, ca 1969.

Caliber 565, Serienr. 29430285, Referensnr. 166.066.

Slitage. Repor. Går ej.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
4 000 SEK