1162022
Louis Vuitton
(Född 1854)

LOUIS VUITTON, väska, "Saint Cloud".

Axelremväska i monogram canvas med skinndetaljer med gula stickningar. Beslag av mässing och ytterfack på baksidan. Justerbar axelrem. Fodrad i brun canvas, invändigt ett fack med dragkedja. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in Germany". 20 x 19 x 6 cm.

Smärre slitage. Kantskador. Bristningar på axelrem. Senare knapp. Inner och ytterfackens foder med skadad yta.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
3 000 SEK