1162066
SOFFBORD, Skandinavien, 1960-tal.
Soffbord, skandinavien, 1960 tal

Soffbord med skiva fanerad med palisander. Förkromade ben. Längd 160, bred 65, höjd 41 cm.

Smärre slitage. Blekt. Märken. Möjligen senare ben.

Om Cites

CITES-intyg medföljer

Läs mer om CITES-bestämmelser här

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 000
188
208
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
27 aug 0:30
2 000 SEK
26 aug 19:49
1 550 SEK
26 aug 19:41
1 000 SEK
26 aug 9:28
500 SEK