1162253
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft.
Golvlampa, 1900 talets andra hälft

Golvlampa av mässing. Total höjd inklusive skärm 165 cm. Lampskärm medföljer.

Ej funktionstestad. Smärre slitage. Mindre skador på skärm.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Slutpris
450
42
47
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
14 jul 19:39
450 SEK
14 jul 19:39
400 SEK
14 jul 19:39
400 SEK
14 jul 19:05
350 SEK
11 jul 22:54
300 SEK