Silver Bägare & Skålar
1162504
SERVERINGSKÄRL, försilvrad mässing, Fraget, Warszawa, ca 1896-1914.

Med tre skålar, diameter ca 18 cm. Bredd 36 cm, höjd 19 cm.

Anlupen. Bucklor. Repor. Åldersrelaterat slitage.

Anja Lehtovuori
Anja Lehtovuori

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
300 EUR