Smycken Ringar
1162610
RING 18K guld med briljanter ca 1,6 ct totalt
Ring 18k guld med briljanter ca 1,6 ct totalt

Total vikt 16,6 g. Storlek 18,25/57,5.

Repor. Slitage. Nagg.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46-76-209 59 81

Utropspris
12 000 SEK