1162635
Louis Vuitton
(Född 1854)
Louis vuitton, väska, "bedford"

LOUIS VUITTON, väska, "Bedford"

Dragkedsförsedd handväska i gul monogram vernis, beige foder. Remmar i läder, detaljer i guldfärgad mässing. En ytterficka och d-ring. Märkt med numrering (år 1999) och "LOUIS VUITTON PARIS made in France".
Bredd 30 cm, höjd 15 cm.

Ställvis slitage. Märken. Skador i fodret.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
2 500 SEK