1162710
SOLGLASÖGON, 2 st, Fendi samt Chloé.

Fendi modell FS500. Bågar i svart plast med FF-logo i kork. Med fodral.
Chloé modell CL2173. Bågar i svart plast med logo i vitmetall. Med fodral.

Sedvanligt slitage. Enstaka repor.

Maiju Kemppainen
Maiju Kemppainen

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
250 EUR