1162763
SKÅLAR/KUPOR, 8 stycken, glas, 1900-tal.

Cocktailskålar, på hög fot. Med förgylld dekor av rosetter och blommor. Diameter 13 cm.

Slitage.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 500
142
160
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
26 jun 10:18
1 500 SEK
26 jun 10:17
700 SEK
25 jun 15:42
550 SEK