Design Övrigt
1162880
BORDSLAMPOR, ett par, glas, AB Stilarmatur tranås, 1900-talets andra hälft.
Bordslampor, ett par, glas, ab stilarmatur tranås, 1900 talets andra hälft

Klarglas med reliefdekor. Fäste av mässing. Märkta med etikett. Höjd 39 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestade.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
2 500 SEK