Design Övrigt
1162880
BORDSLAMPOR, ett par, glas, AB Stilarmatur tranås, 1900-talets andra hälft.

Klarglas med reliefdekor. Fäste av mässing. Märkta med etikett. Höjd 39 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestade.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
2 500 SEK