1163016
Louis Vuitton
(Född 1854)
Louis vuitton, väska "eva".
Louis vuitton, väska "eva".
Louis vuitton, väska "eva".
Louis vuitton, väska "eva".
Louis vuitton, väska "eva".

LOUIS VUITTON, väska "Eva".

Monogramcanvas med bruna skinndetaljer. Beslag i guldfärgad mässing. Löstagbar axelrem samt kedja. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" samt numrerad (2010). Ca 25 x 13 x 4 cm.
Dustbag samt kartong medföljer.

Obetydligt ytslitage.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
5 000 SEK