1163016
Louis Vuitton
(Född 1854)

LOUIS VUITTON, väska "Eva".

Monogramcanvas med bruna skinndetaljer. Beslag i guldfärgad mässing. Löstagbar axelrem samt kedja. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" samt numrerad (2010). Ca 25 x 13 x 4 cm.
Dustbag samt kartong medföljer.

Obetydligt ytslitage.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
5 000 SEK