Design Konstglas
1163257
Björn Ekegren
(Född 1955)
BjÖrn ekegren, skulptur, glas, signerad.

BJÖRN EKEGREN, skulptur, glas, signerad.

"Grön Granada". Signerad och numrerad 8152. Höjd 19 cm.

Obetydligt slitage.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
3 000 SEK