Design Konstglas
1163257
Björn Ekegren
(Född 1955)

BJÖRN EKEGREN, skulptur, glas, signerad.

"Grön Granada". Signerad och numrerad 8152. Höjd 19 cm.

Obetydligt slitage.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
3 000 SEK