Möbler Hyllor & Bokhyllor
1163290
BOKHYLLA FÖR HÖRN, funkis, 1930-tal.
Bokhylla fÖr hÖrn, funkis, 1930 tal

Tvådelad hörnbokhylla av börkbetsad björk med flyttbara hyllplan. Längd 132+196, djup 27,5, höjd 94,5 cm.

Gott skick med smärre slitage.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
3 500 SEK