1163355
HENRY ALKEN, bok, "Illustrations to Popular Songs", 1826.
Henry alken, bok, "illustrations to popular songs", 1826

Innehåller 43 handkolorerade etsningar. Utgivn av Thomas M'Lean, London.

Ej fullständigt genomgången. Slitage/skador. Ett löstblad.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
4 000 SEK