Klockor & Ur Övrigt
1163390
SMYCKESSKRIN, Rolex, 1960-70-tal.
Smyckesskrin, rolex, 1960-70-tal.

Smyckeskrin av vinrött läder. Invändigt två löstagbara insatser med textilklädsel, varav en kan fällas ihop till ett mindre smyckeskrin. Märkt Création Genéve ROLEX. 30 x 21,5 cm, höjd 10 cm. Nyckel finns.

Gott skick med obetydligt slitage utvändigt, något hårdare slitage invändigt.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
2 500 SEK