Glas Övrigt
1163464
Bertil Vallien
(Född 1938)

BERTIL VALLIEN, vaser 2 st samt skulptur, glas, Kosta Boda, signerad.

Vasernaas höjd 7,5-15 cm. Båtens längd 19 cm.

Slitage.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
3 000 SEK