1163538
Louis Vuitton
(Född 1854)

LOUIS VUITTON, väska, "Speedy 25"

Monogramcanvas med skinndetaljer. Tygfodrad. Innerfack. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" och numrerad. 25 x 19 x 16 cm.

Slitage. Skador. Torrsprickor. Lagning.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 200
209
236
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
10
9 jul 19:45
2 200 SEK
9
9 jul 13:56
2 000 SEK
8
7 jul 14:44
1 800 SEK
7 jul 13:01
1 700 SEK
5 jul 21:55
1 600 SEK