1163540
Louis Vuitton
(Född 1854)

LOUIS VUITTON, väska, "Saumur 30".

Monogramcanvas med detaljer och remmar i brunt skinn. Invändigt fodrad med brunt textil. Två separata fack, det ena med ett innerfack, det andra med två. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" och numrerad. Bredd 30 cm, höjd 23 cm, djup ca 15 cm.

Slitage. Fläckar.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
3 500 SEK