Klockor & Ur Armbandsur
1163612
CERTINA, New Art, armbandsur, 33,5 mm.

18K guld, automatisk, plexiglas, läderband, ca 1981.

Boett nr: 909-3810. Etui medföljer.

Fungerar enligt uppgift. Smärre slitage. Ej funktionstestad.Armband med skador.

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
3 000 SEK